Casa Concha Geriba, A 3 Min A Pe Da Praia
| WiFi Wi-Fi | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
64 m² Casa Concha Geriba, A 3 Min A Pe Da Praia med direkte adgang til Nossa Senhora Desatadora Dos Nos byder på en gårdhave og underholdningsfaciliteter. På stedet findes der 1 badeværelser, 2 værelser og et fuldt udstyret køkken.
Tartaruga Strand ligger 5 minutters kørsel derfra, og Ferradurinha Strand ligger inden for afstand på 2 km. Centrum for Búzios kan man nå inden for 4 km. Gæsterne vil nyde brasilianske måltider i Afifa's Restaurante e Lanchonete, som er 250 meter fra denne indkvartering. Du kan komme til Brigitte Bardot-statuen om få minutter i bil.
Casa Concha Geriba, A 3 Min A Pe Da Praia tilbyder en indkvartering inden for 20 minutter i bil fra Buzios lufthavn.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Have
- Grillfaciliteter
På værelset
- Klimaanlæg
- Patio
- Spisebord
- Strygeservice
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Casa Concha Geriba, A 3 Min A Pe Da Praia?
Gæster på Casa Concha Geriba, A 3 Min A Pe Da Praia kan parkere deres bil i gratis privat parkering. - ❓
Hvor langt ligger Buzios fra Casa Concha Geriba, A 3 Min A Pe Da Praia?
Der er 5 km mellem Buzios og Casa Concha Geriba, A 3 Min A Pe Da Praia. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Concha Geriba, A 3 Min A Pe Da Praia?
Du kan bo på Casa Concha Geriba, A 3 Min A Pe Da Praia med dit kæledyr.